Doğadan iki altın madalya getirdi!

Doğadan; her yıl Japonya’da düzenlenen World Green Tea Yarışması’nda “Büyülü Bohça Yeşil Çay Yaseminli” ve “Büyülü Kutu Yeşil Çay Gül Buketi ” ürünleriyle altın madalyayı Türkiye’ye getirdi.
Kategori: ETKİNLİKLER
Okuma: 1.884 kez
Yayın Tarihi: 09.01.2017 Pazartesi 15:55:34
PAYLAŞ

Her yıl Japonya’da düzenlenen ve Çin, Kore, Japonya gibi küresel çay sektörünün öncü ülkelerinden çay firmalarının katıldığı World Green Tea Yarışması’nda, Doğadan iki farklı ürün ile altın madalyayı Türkiye’ye getirdi. Toplamda 88 ürünün katıldığı yarışmada güçlü rakiplerin arasından sıyrılan “Doğadan Büyülü Bohça Yeşil Çay Yaseminli” ve “Büyülü Kutu Yeşil Çay Gül Buketi” ile büyük ödüle layık görüldü.
 
Japonya’da her yıl düzenlenen Türkiye’den sadece Doğadan’ın katıldığı World Green Tea Yarışması’nda ürünler; tadı, kalitesi, ürüne yeni talep oluşturulması ve ambalajı olmak üzere 4 ana kategoride değerlendiriliyor. 40 yılı aşkın uzmanlığıyla bitkilerin iyiliğini tüketicilere sunan Doğadan, Büyülü Bohça Yeşil Çay Yaseminli ve Büyülü Kutu Yeşil Çay Gül Buketi, ürünleri ile Japonya’da iki Altın Madalya ile taçlandırılarak, Türkiye çay sektöründe önemli bir başarıya imza attı.
 
Ödül töreninde konuşan Doğadan İhracat Yöneticisi Gökçe Yıldırım Kağıtçı; “Doğadan olarak; 40 yılı aşkın uzmanlığımızla bitkilerin iyiliğini tüketicilerimize sunduğumuz ürünlerimizin böyle bir ödülle taçlandırılması, çıtamızı her geçen gün biraz daha yukarı taşımamızı sağlıyor. Yeşil çayın anavatanı olarak anılan Çin ve Japonya’daki birçok marka arasından sıyrılarak iki altın madalya kazandık. Bu ödüller hepimiz için gurur kaynağı oldu” değerlendirmesinde bulundu. 
 
Doğadan Büyülü Bohça Yeşil Çay Yaseminli; ilkbaharda toplanan egzotik kokulu yasemin çiçekleri ve antioksidan desteği taze yeşil çay yaprakları size çok özel bir çay keyfi sunuyor.
 
Büyülü Kutu Yeşil Çay Gül Buketi; 

 
Taze yeşil çay yapraklarının antioksidan desteği, gül bahçelerinden gelen mis kokulu gül goncaları eşliğinde dökme çay formunda sizi büyüleyici bir çay deneyimine davet ediyor.
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR