100 bin ailenin gıda ihtiyacını karşılayacak!

Temel İhtiyaç Derneği (TİDER), gıda israfını önleme ve yoksulluk sınırı altında yaşayan insanların temel ihtiyaçlarını karşılama misyonuyla 2010 yılında kuruldu ve ikinci destek paketini Bağcılar'da açıyor.
Kategori: GÜNDEM
Okuma: 1.742 kez
Yayın Tarihi: 20.09.2017 Çarşamba 11:15:00
PAYLAŞ

Gıda israfını önleme ve yoksulluk sınırı altında yaşayan insanların temel ihtiyaçlarını karşılama misyonuyla 2010 yılında kurulan Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) ikinci destek marketini Bağcılar’da açıyor.

Temel İhtiyaç Derneği (TİDER), 2015 yılında Maltepe'de açtığı ilk Destek Market'i ile israftan kurtarılan gıda, giyim ve temizlik ürünlerini 5 bin aile ile paylaştı. Bugüne kadar 14 bin 170 kişi Destek Market'ten alışveriş yaptı ve bir milyon 261 bin 137 TL değerinde ürün bu ailelerle paylaşıldı.

Bağcılar Destek Market ile 100 bin ailenin temel ihtiyacı karşılanacak

Carrefour, Cargill, Chep, Evyap, Barilla, Unilever, Komşu Fırın, Jacobs, Green Chemicals, Peyman, Nestle ve Migros gibi ulusal ve uluslararası markaların destekçi olduğu Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) daha fazla gıdayı israftan kurtaracak.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR