Tüm dünya bunu konuşuyor!

Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s ve Usta Dönerci gibi dev restoran zincirlerini aynı şemsiye altında toplayan TAB Gıda, TAB Akademi yapılanmasıyla yurt dışındaki Popeyes markasına ilham verdi.
Kategori: TEKNOLOJİ
Okuma: 2.884 kez
Yayın Tarihi: 11.01.2017 Çarşamba 11:51:44
PAYLAŞ

TAB Gıda, inovasyonda da tüm dünyada adından söz ettiriyor. Paket servis uygulamasından, “Big King”, “King Chicken”, “King Nuggets”, “Cage Fries” gibi inovatif ürünlere kadar pek çok ürün ve hizmetiyle dünyaya örnek olan TAB Gıda bünyesinde, 20 yılı aşkın süre içerisinde yüzbinlerce kişiye eğitim veren ve bugüne kadar özellikle Avrupa’daki diğer Burger King operasyonlarının İnsan Kaynakları, Marka Standartları ve Eğitim uygulamalarına rol model olan “TAB Akademi” son olarak da, Popeyes Fransa için model alındı.

Popeyes Fransa ekibi, ülkelerindeki İK, Marka Standartları ve Eğitim uygulamaları için ilham almak üzere, TAB Gıda’nın İnsan Kaynakları, Marka Standartları ve Eğitim yönetimi ile bir araya gelerek, ‘TAB Akademi’ ve Şirketin restoranlarındaki diğer insan kaynakları ve eğitim uygulamaları hakkında bilgi aldı.

TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Asok, başarılı olmak için sadece ürün veya hizmette değil, inovasyonda da rekabetçi olmanın önemine değindi.

[ucluhaber]
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR